82545 glasvezel card 82545GM/EM PWLA8490MF enkele modus multi-mode fiber SFP poorten netwerkkaart

  • Afmeting Pakket: 30cm x 27cm x 10cm (11.81in x 10.63in x 3.94in)
  • Soort Unit: stuk

€65.23 €61.97
Beschikbaar: Op voorraad
Informeer een vriend

Omschrijving


afstand: 220 M/62.5um 550 m/50um

82545 glasvezel card 82545GM/EM PWLA8490MF single-port multi-mode fiber single-port multi-mode fiber pci-x netwerkkaart.

  • Transmissiesnelheid: 1200 Mbps
  • Pakket: Ja
  • Toepassing: Desktop
  • Adapter Socket: PCI
  • Type: Bedraad
  • Lengte: 100cm
  • Lan Transmission Rate: 1000M Ethernet
  • Applicable Network Type: Gigabit Ethernet

Tags

Tags: Goedkoop 82545 glasvezel card 82545GM/EM PWLA8490MF enkele modus multi mode fiber SFP poorten netwerkkaart, Hoge Kwaliteit 82545 glasvezel card 82545GM/EM PWLA8490MF enkele modus multi-mode fiber SFP poorten netwerkkaart, Chinese Netwerk Kaarten Leveranciers.

Recensies