Gratis Verzending SFP Media Converter 1000 Mbps Multimode Duplex 850NM Gigabit Fiber Transceiver LC poort

  • Gewicht Pakket: 0.8kg (1.76lb.)
  • Afmeting Pakket: 25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)

€25.73
Beschikbaar: Op voorraad
Informeer een vriend

Omschrijving

modus toegang
overzicht:
laag stroomverbruik, lage warmte, betrouwbare en stabiele prestaties, en lange levensduur;
kenmerken:
ondersteunende Kwaliteit Service (QoS) en waarborgen de transmissie van VoIP pakketten;
ondersteunende conversie tussen 850nm multi-mode vezels en 1310nm/1550nm single mode vezels
standaard
ondersteunen full-duplex/half-duplex
specificaties:
serie enkele-/multi-mode converters zijn toegepast in 1000 Gigabit Ethernet Netwerk, die is bedraad met zowel single mode vezels en multi-mode vezels. het kan niet alleen vervullen de conversie van single mode en multi modus op 1310nm golflengte, maar ook dat van 850nm/1310nm en 1550nm golflengten, die functies als een relais en dan maakt multi-mode vezels transmit verder. het ondersteunt transmissie in multi-mode dual fiber, single mode dual fiber en single mode enkele vezel.

  • Fiber Port: LC
  • Transmission Distance : 550M
  • Modelnummer: HJGT
  • Wavelength : 850NM

Tags

Tags: Goedkoop Gratis Verzending SFP Media Converter 1000 Mbps Multimode Duplex 850NM Gigabit Fiber Transceiver LC poort, Hoge Kwaliteit Gratis Verzending SFP Media Converter 1000 Mbps Multimode Duplex 850NM Gigabit Fiber Transceiver LC poort, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Recensies